ornament ornament ornament ornament

REPERTOÁR

MEJANCÉ je tanec bez rekvizít, vhodný na úvod vystúpenia v sprievode veľkého orchestra v podaní sólo tanečnice. Pripravujeme aj skupinovú choreografiu. RAKS SHARQÍ sa zvyčajne tancuje so závojom v úvode na hudbu veľkého orchestra. ponúkame choreografiu v podaní sólo tanečnice. DRUM SÓLO je temperamentný tanec v sprievode arabského bubna, tzv. darbuky, vhodný na záver vystúpenia v podaní skupiny, alebo aj sólo tanečnice. TARAB je lyrický emocionálny tanec v podaní sólo tanečnice.

BALADI štýl je predvádzaný v jemne zdobených šatách zvyčajne so šatkou na bokoch a hlave. Tanec ponúkame vo verzii duo, alebo sólo. MAHRAGANAT SHAÁBI sa tancuje na súčasnú egyptskú hudbu a je to novodobý tanec spojený s Hip hopom v skupinovom prevedení. MUWASHAHAT je lyrický andalúzsky tanec vhodný na hradné, alebo historické slávnosti. Tancuje sa v dlhých šatách s kabátikom v podaní sólo tanečnice. Pripravujeme aj skupinovú choreografiu. KHALEEGY sa tancuje v dlhých šatách, pochádza z perzského zálivu a ponúkame ho v podaní sólo tanečnice. SAIDI - tanec pochádza z horného Egypta, pre ktorý je charakteristický veselý rytmus a hudobné nástroje z oblasti Saidi. Choreografiu ponúkame v sólo verzii. FELLAHI je veselý temperamentný folklórny tanec egyptských sedliakov ponúkame v choreografii z horného Egypta v sólo, duo, alebo skupinovej forme.

TANEC S DVOMI ZÁVOJMI na klasickú hudbu v lyrickom poňatí, vhodný na úvod vystúpenia ponúkame v skupinovom, alebo sólo prevedení. LUXURIZED TRIBAL je choreografia v americkom štýle s luxusnými prvkami baletu a džezu na modernú hudbu v skupinovom, alebo duo prevedení. FAN VEILS sa tancuje na klasickú hudbu v lyrickom poňatí, vhodný na úvod vystúpenia v skupinovom, alebo sólo prevedení. KRÍDLA BOHYNE ISIS na modernú orientálnu alebo baletnú hudbu, s efektnými aj nadrozmernými krídlami v podaní dua. TRIBAL SO ŠABĽAMI je náročný, ale atraktívny tanec v podaní sólo tanečnice. TRIBAL SO SVIEČKAMI v podaní sólo tanečnice americkom improvizovanom štýle ATS. PEROVÉ VEJÁRE tanec s dvoma perovými vejármi na jemnú orientálnu hudbu, v ponuke ako sólo alebo duo.